دایرة‌المعارف گرایشات جنسی

کرونوس – این روزها همه‌چیز تبدیل به طیف شده است. دیگر زمانی که همه‌ی آدم‌ها مجبور بودند استریت باشند و فقط به جنس مخالف جذب شوند گذشته و گرایشات جنسی و جنسیتی این روزها به یمن وجود اینترنت به سرعت در حال گسترش است.

لذا ما تصمیم گرفتیم لیستی از این گرایشات را برای فارسی‌زبانان با هدف ایجاد آگاهی تهیه و ترجمه نماییم. ما معتقدیم آگاهی نخستین قدم برای تغییر است و شاید همه‌ی ما گرایشی برای تغییر درونمان داشته باشیم که برای بالفعل ساختن آن نیاز به کسب بیشترین آگاهی در مورد امکاناتمان داریم. این که بدانیم دیگران گرایش جنسی و هویت جنسیتی خود را چگونه تعریف می‌کنند به ما نیز کمک خواهد کرد نگاهمان را از دریچه‌ی تنگ دودویی (binary) به جنگل وحشی دگربودگی بیندازیم و آن‌زمان شاید بتوانیم تغییری در خودمان و روابطی که دوست داریم ایجاد کنیم.

گرایشات جنسی که در زیر می‌آید از سایت قدیمی دوست‌یابی OkCupid ترجمه شده. برای بسیاری از این موارد تعریف مشخصی که بتوان همه‌جا آن را استفاده کرد وجود ندارد و حتی خود سایت OkCupid برای تعریف این گرایشات به نظر کاربران خودش بسنده کرده است. بعضی از معادل‌سازی‌های فارسی نیز برای نخستین بار این‌جا توسط ما انجام می‌شود. لذا سعی ما در این‌جا این است که مدخلی قابل اطمینان از همه‌ی گرایشات جنسی و جنسیتی که تا این ساعت در این سایت وجود دارد به دست کاربران فارسی‌زبان بدهیم.

 

۱. Asexual (ای‌سکشوال = بی‌میلی جنسی)

بی‌میل کسی است که گرایش جنسی به دیگران ندارد. این الزاما به معنی فقدان گرایش رمانتیک نسبت به افراد نیست بلکه صرفاً به گرایش جنسی فرد مربوط بوده و بیان‌گر شخصی است که تمایلی به داشتن سکس ندارد. همچنین، شخص بی‌میل ممکن است صرفاً جذب زیبایی شخص دیگری بشود ولی همچنان تمایلی به داشتن رابطه‌ی رمانتیک و هم‌آمیزی با آن فرد نداشته باشد.

۲. Bisexual (بایسکشوال = دوجنس‌گرا)

فرد بایسکشوال به هر دو جنس مرد و زن تمایل دارد. این کلمه به نسبت کلمه‌ای قدیمی است چراکه وجود طیف جنسیتی را در مفهوم خود نهفته ندارد و جنس را چیزی بین زن و مرد نمی‌داند بلکه آن را صرفاً زن یا مرد می‌شمارد.

۳. Demisexual (دمیسکشوال = نیمه‌جنس‌گرا یا بی‌میلی خاکستری)

فردی است که فقط زمانی به رابطه‌ی جنسی می‌پردازد که به شخص مورد نظرش کاملاً علاقمند شده باشد. پیشوند Demi به معنی موقعیتی بین بی‌میلی و گرم‌مزاجی است. این کلمه بدین معنی نیست که شخص نیمه‌جنس‌گرا از گرایش جنسی محروم است یا گرایش جنسی کمی دارد، بلکه صرفاً بدین معناست که این فرد برای داشتن یک رابطه‌ی جنسی کامل نیاز به داشتن ارتباط عاطفی با شخص مورد نظرش دارد.

۴. Gay (گی = هم‌جنس‌گرا)

شخصی که فقط به هم‌جنس خود گرایش جنسی داشته باشد، گی محسوب می‌شود. لازم به ذکر است که لزبین‌ها نیز در ادبیات جدید گی محسوب می‌شوند و درواقع کلمه‌ی گی محدوده‌ی گسترده‌تر و عمومی‌تری را پوشش می‌دهد. هم زنان، هم مردان و هم بقیه‌ی افراد بین دو جنس زن و مرد می‌توانند گی باشند.

۵. Homoflexible (هوموفلکسیبل = دگرجنس‌پذیر)

فرد دگرجنس‌پذیر تمایل بیشتری به هم‌جنسان خود دارد، اما روابط دگرجنس‌گرایانه (heterosexual) را از طیف گرایشات خود حذف نمی‌کند و ممکن است گاهی بخواهد چنین روابطی را نیز تجربه کند.

۶. Heteroflexible (هتروفلکسیبل = هم‌جنس‌پذیر)

فرد همجنس‌پذیر حداقل رابطه‌ی جنسی با هم‌جنس خود را دارد و تمایل بیشتری به داشتن رابطه با جنس مخالف دارد. لذا در مقایسه با فرد دوجنس‌گرا (bisexual)، شخص همجنس‌پذیر کمی بیشتر به سمت جنس مقابل تمایل نشان می‌دهد.

۷. Lesbian (لزبین = زن هم‌جنس‌گرا)

لزبین زنی است که فقط به زن دیگری تمایل جنسی دارد (یک هم‌جنس‌گرای زن).

۸. Pansexual (پن‌سکشوال = همه‌جنس‌گرا)

شخص پنسکشوال به همه‌ی جنس‌ها (از جمله جنس بیولوژیکی، جنسیت و هویت جنسیتی) تمایل دارد. چنین شخصی خود را نسبت به هر نوع تجربه‌ی جنسی و جنسیتی باز می‌داند.

۹. Queer (کوئیر)

این کلمه ریشه‌ای تاریخی و سیاسی دارد و به طور کلی هر چیزی که خارج از نرم دگرجنس‌خواه در جامعه قرار گیرد، کوییر محسوب می‌شود. لذا این کلمه بسیار بیشتر از یک گرایش جنسی را عبارت می‌شود و می‌توان پدیدارهای گوناگونی را در جامعه، جزو این دسته‌بندی تلقی کرد همچون سینمای کوییر، فرهنگ کوییر و ادبیات کوئیر.

۱۰. Questioning (کوئزشنینگ = پرسش‌گر)

شخص پرسش‌گر هنوز تصمیم خاصی در مورد گرایش جنسی، هویت جنسیتی و جنسیت خود نگرفته و در حال پرسش و تفحص است. حرف Q در عبارت LGBTQ گاهی اشاره به پرسش‌گر بودن و گاهی اشاره به کوییر بودن دارد. در مطالعات جنسیت، دانشجویان معمولاً از این کلمه به عنوان نوعی تاکتیک در ایجاد مکالمه با اتحادهای همجنسگرا-دگرجنسگرا استفاده می‌کنند.

۱۱. Sapiosexual (ساپیوسکشوال = فهم‌گرا)

فرد فهم‌گرا معتقد است چیزی جذاب‌تر از هوشمندی در انسان وجود ندارد. ساپیوسکشوال‌ها عاشق هوش شخص مورد نظر خود می‌شوند.

۱۲. Straight (استریت = هتروسکشوال = دگرجنس‌گرا)

دگرجنس‌گرایی، گرایش جنسی یا جنسیتی به شخص غیرهم‌جنس است.

۱۳. گرایشات دیگر

گرایشات جنسی و جنسیتی به صورت روزانه در حال تغییر هستند. اگر شما نیز گرایشی را می‌شناسید که در این لیست ذکر نشده، آن را ذیل همین صفحه به عنوان کامنت بنویسید تا لیست بروز شود.

[the_ad id=”3467″]

درباره بیژن صباغ

بیژن صباغ، سردبیر سایت کرونوس فارسی و میزبان کانال کرونوس روی یوتیوب و آپارات می‌باشد.

آیا می‌دانستید؟

تاردیگرید، یکی از جان‌سخت‌ترین موجودات زنده

تاردیگرید یا خرس آبی موجودی هشت‌پا است که تاکنون حدود ۱۱۰۰ عضو در خانواده‌ی آن کشف …

263 دیدگاه

 1. گروه های دیگه هم وجوددارن مثلا به مردی که به زن همجنسگرا علاقه داره چی میگین؟ به زنی که به دو جنسه ها علاقه داره چی؟ ♥☺☺

  • این گروه هم پنسکشوال محسوب میشن. چون پنسکشوال ها به جنسیت بیولوژیکی و هویت جنسی دید متفاوتی دارن

  • خب مردی ک جذب زن همجنسگرا میشه اون زن همجنسگرا ک گرایشی نداره ب جنس مخالف پس گرایشی محسوب نمیشه اگ اون زن گرایشی جز همجنس خودش داشته باشه میتونیم بگیم مثلا اون مرد پنسکشواله یا پلی سکشوال هست یا ووو گرایش های دیگ

   • سلام دخترم،من هم از نطر جنسی هم از نظر عاطفی ب دختر تمایل دارم،و نسبت ب پسرا نه تمایل جنسی دارم نه عاطفی،و تیپ و قیافه و اخلاق و رفتارم عین پسراست،جزو کدوم دسته میشم

  • در جواب به ahmad
   اینی که گفتی مردی که به زنان لزبین علاقه داشته باشه دو حالت داره یا فرد پنسکشوال هست یا پلی سکشوال
   زنی هم که به ترنس ها علاقه داره هم همینطور
   پنسکشوال:علاقه به همه ی جنس ها ، یعنی برای فرد فرقی نمی کنه طرف گی باشه ، لز باشه، ترنس، استریت بازم عاشقش میشه

   پلی سکشوال: علاقه به چند جنس، ی زن پلی سکشوال ممکنه هم به زن ها هم به مردا و هم به مردان گی علاقه نشون بده ولی مثلا به ترنس ها کششی نداشته باشه
   پلی سکشوال ی چیزی بین بایسکشوال و پنسکشواله… از دوجنس بیشتر ولی نه همه ی جنس ها و هویت جنسیتی

   • آخه گی که با زن اوکی نمیشه زنی که به گی ها تمایل داشته باشه خنگ سکشواله?

  • این گروه پنسکشوال محسوب میشه یعنی بدون توجه به جنسیتت به هر گرایشی علاقه داری البته اینو بدونید گی ها و لزبین ها احتمالش هست بعد از مدتی پوزشون عوض بشه ولی احتمالش خیلی کمه مثلا یه لزبین پس از چند سال استریت شه

  • بر عکس هم هست، زنی یا دختری که عاشق یا کشش به بای سکشوال های مرد میشه که بیشتر گرایش به همجنس (مردها) دارن. در کنار مردها با چهره خیلی مردونه یا رفتاری خیلی مردونه هیچ حس کششی ندارن. به این دسته از زنان میگن Girlfag.

 2. سلام
  من 32 سالمه چهره خوبی هم دارم و شدیدا دوستدارم با یه جنس موافق رابطه جنسی و احساسی بر قرار کنم اما نمیتونم به راحتی به کسی اعتماد کنم ( از ترس آبرو و همچنین بخاطر مسائل قانونی) چکار بایدبکنم خیلی روزهای سختی رو سپری میکنم میتونید راهنماییم کنیدتا بتونم یه آدم مورداعتماد پیدا کنم.
  لطفا جوابم رو بهم ایمیل کنین ممنون میشم

  • اپلیکیشن های دوست یابی وجود داره که میتونید سرچ کنید عضو بشید ادمای شبیه خودتون رو پیدا کنید

  • منم مث شما.. چطور میشه باهم حرف بزنیم

   • کسانی که به تام بوی ها گرایش دارند ، جز لزبین ها حساب میشن؟ اگه اون ها نه به دخترا و نه به پسرها گرایش نداشته باشند…

   • تامبوی فقط یک نوع استایله و باید بگی کسایی ک به لزبین های استود و استم و استود بوچ و هارد بوچ و بوچ علاقه دارن چی هستن?

  • تو باید عشق من باشی

  • سلام ashkan_dom_king اینستاخواستی بیااشناشیم

  • منم مثل شمام دوستم.در عذابم
   با قیافه خوب و …

   در عذاب مطلق
   @hanicd

  • سلام بیا من ۱۷ سالمه بریم لاو ??

  • سلام خوبی اشکان

  • متاسفانه حستونو درک میکنم و میفهمم که برقراری رابطه با فرد همجنس چقدر میتونه سخت باشه..
   من خودم دوجنس گرا هستم و کراشم همجنس خودم هست ولی آبرو برامون نمونده که..
   تو این کشور گردن به سر ال جی بی تی ها نمیذارن —

 3. اینکه میگن فلانی تیکنِ ینی چی ؟

 4. سلام من تا الان دوس پسرهای زیادی داشتم اما غیر از اینکه هیچوقت رابطه موفق و ارومی نداشتم ینی حس میکردم به یچیزه دیگه نیاز دارم نه اینکه حالم بهم بخوره یا تحریک نشم اما همیشه حس کردم تمایلات دیگه ای هم دارم مثلا خیلی دلم میخواد با یه دختر که تیپ و ظاهر پسرونه داره دوست شم به این تمایلات نمیدونم چی میگن اگر برام واضحش کنید ممنون میشم…
  و اینکه میتونید درباره تام بوی ها بگید که تو کدوم قسمت قرار میگیرند؟

  • منم مثل anaم

   • ابوالفضل

    حالا کمی با گرایشت مخالفت کن میمیری؟؟ این بیشترش بخاطر راحت طلبی ادما

  • سلام تا جایی که من اطلاع دارم شما لزبینی و من خودم تام بویمو تام بوی ها دخترایی هستن که تیپ پسرونه میزنن رفتار و اخلاق پسرونه دارن. در اصل شما دوست دارین با یک تامبوی در رابطه قرار بگیرین

  • تام بوی یه استایله نه یه گرایش جزو رنگین کمونی ها نیستن

   • سلام من دخترم و غالبا به جنس مخالف علاقه و میل دارم اما به طور استثنا فقط از یه دختر خوشم میاد
    و نمیدونم که توی پلی سکشوال قرار میگیرم یا هتروفلکسیبل میتونید راهنماییم کنید؟

   • سلام
    من نظرمو بر اساس اطلاعات خودم میگم حالا اگر اشتباه بود دوستان اصلاح کنن
    پلی سکشوآل معمولا از عشق بازی و یا سکس عشق یا شریک جنسیش با مرد یا زن دیگه لذت میبره
    هتروفلکسیبل اساسا به جنس مخالف گرایش داره اما گاهی به همجنس هم جذب میشه و دوس داره سکس کنه باهاش
    بنابراین اون چیزی که شما از خودتون گفتین بیشتر به هتروفلکسیبل نزدیک هستید

   • من میخام حقیقتو بگم!
    من یه دختر 21 سالم…
    خیلی قضاوت میشم=)
    من از اولشم با دخترا خیلی صمیمی بودم…
    وقتی 13 سالم بود… خب بهم، تج*اوز شد…پسر بود..
    بقدری اون روزا از ترس همونجا میمردم ک فقط دعا میکردم سریع فرار کنم..
    تا زمانی ک پلیس نجاتم داد.. 🙂
    من، واقعا نمیتونم
    نمیخام
    از پسرا میترسم
    الان 21 سالمه
    ولی وقتی به رابطه باپسرا فک میکنم فقط جیغ میزنم…
    فقط میخام بگم الکی کسیو قضاوت نکنین..
    -ریحانه

   • دمیسکشوال هستی

  • تام بوی استایل محسوب میشه مثل گرانج و جز رنگین کمون نیست

  • منم دقیقا اینطوریم دوس پسرداشتم ازدواجم کردم جداشدم اما از روابط جنسی با جنس خودم خیلی خوشم میادو کسی که اخلاقش پسرونس و تیپش صداش بمه غیرتیه روم تاثیرداره .کسی هست این مدلی برای روابط احساسی و عاطفی بم پیام بده همه جوره پایشم ..ای دی تلگرامم @Toutemaviee

  • تام بوی فقط یک استایله مثل تامبلر، گرانج، مینیمال، کلاسیک، پانک، بوهو و… استایل تامبوی هیچ ربطی به LGBTQ نداره یک تامبوی میتونه استریت، لزبین، بایسکشوال و یا هر چیز دیگه ای باشه

  • به اینجور دخترا که دوس داری اصطلاحا میگن تامبوی. درسته تامبوی یه استایله ولی استایلشم مربوط به دخترایی که تیپ پسرونه میزنن و موهاشون کوتاه واسه همین میگن طرف تامبویه
   در واقع لزبین هستن
   دخترایی که تیپ پسرونه میزنن و به دختر گرایش دارن
   من خودم تامبویم

  • بهتره با لزبین های هارد بوچ امتحان کنی . اون ها تیپ پسرونه میزنن و لزبین هستن
   تامبوی فقط یک نوع استایله .
   و از هر قشر و فرهنگ و جنسیتی میشه اونو داشت

  • تامبوی تو دسته لزبینه مث من و ند نوع تایپ داره

  • من تام بوی هستم.چرا با من دوست نمیشی؟=)

  • تامبوی همین مورد هست که گفتی دختر با استایل پسرونه

 5. کسی که به هر دو جنس و ترنس ها گرایش داره اما به بقیه ی دسته هانه (هرمافرودیت و…) جزو کدوم دسته حساب میشه؟

 6. Варенка

  من هیچ علاقه ای به پسرها و نزدیک شدن به اونها ندارم، مگر تحت شرایطی که هم جذب ظاهر یک پسر بشم و هم بتوانم رابطه عاطفی عمیقی باهاش برقرار کنم. بغیر از اینها من اضطراب رابطه ی جنسی دارم و سابقا بارها پیش آمده که از رابطه جنسی بعنوان یک سلاح استفاده کردم. و از پسرهای خیلی ملایم، تر و تمیز، بلوند اروپایی، لاغر، خوشم میاد، اگر تو ایران بمونم باید مجرد بمونم. بعنوان یک دختر طبیعیه اینها؟

  • طبيعي بودن ك طبيعيه اما شما fetish اون ظاهر رو داريد يعني خيلي درگير شخصي با اين ظاهريد و فقط چنين شخصي رو ميخوايد.

  • منم حالت شمارو دارم دقیقا.

  • عزیزم در مورد مسایل جنسی غیرطبیعی خودِ غیر است.
   پس نگوییم من چون فلانم پس غیر طبیعی یا خاص هستم.چون همه چیز طبیعی است. هر کس مانع غرایض طبیعی و خصایص و گرایشات کسی شود مریضِ آنرمال است.مانند ملّا

 7. توی تعریفاتون یکی از دسته های اصلی دگرباشن ینی ترنسکشوال ها رو ننوشتید

 8. پلی سکشوال روهم توضیح بدین?

 9. من تمایل به رابطه جنسی با جنس‌مخالف (دختر) و رابطه عاطفی با جنس‌موافق (پسر)رو با ظاهر دخترانه دارم ، پنسکشوال هستم الان ؟ اگر کسی همچین حالتی داره میتونیم باهم باشیم البته من در ایران زندگی نمیکنم و کارهای اقامتش رو میکنم تا بیارمش کنار خودم .

 10. سلام
  من 16″سالمه و دخترم
  همه دوستام نسبتا lgbt هستن
  و منم تمایل رابطه جنسی و عاطفی با هر دو جنس هستم
  همینطور تایپ های مختلف
  مثلا دخترایی ک خیلی شبیه پسرا عن
  یا تایپ های دیگ
  تایپ من دقیقا چیه؟

  • من خودم به از نظر رابطه ی جنسی هیچ محدودیتی ندارم درواقع دوست دارم با همه رابطه ی جنسی داشته باشم
   اما رابطه ی عاطفی فقط با دختر
   این آیدیمه
   Rtyfghcvbrtyfghcvb@
   خوشحال میشم
   کسایی که شبیه منن بهم پیغام بدن و باهم آشنا شیم

  • بایسکشوال

  • اینجور ک تو میگی باید بایسشکوال باشی.
   تمایلاتت هم دخترایی هست با استایل تامبوی
   ک میتونه لزبین های استود و استم و اسپرت فمه و بوچ و هارد بوچ و استون بوچ و سافت بوچ
   و یا بایسکشوال های تامبوی باید باشه
   من یک بایسکشوال و استایلم تامبوی
   خواستی اینم آیدی اینستام
   @shabnam15sh.s

  • Mishe dr ertenat bashim mnm injoriyam

 11. من کاملا بی میلم ولی از نظر عاطفی هم به جنس مخالف و هم جنس موافق علاقه دارم.البته بیشتر موافق.با دیدن پورن های همجنسگرایی یکم تحریک میشم اما بازم میلی به اینکه خودم بخوام رابطه داشتم باشم ندارم.
  متاهلم هستم و تاحالا رابطه نداشتم
  دست و پام بستس وگرنه تام بویم هستم
  چه شود ?‍♀️

  • هی بابا رفیق توام مث خودمی ایرانه دیگه کاریش نمیشه کرد? لزبین باشی با مرد زندگی کنی خودتو رفتارتو تمایلاتتو ارزشهاتو سرکوب کنی آخه این چه وضعیه؟

 12. من به دختری که رفتار پسرونه داره یا به نحوی میخاد پسر بشه و به خوده پسرا علاقه دارم میشه بگین من چجورم؟؟؟

  • تو یه مدلی از تامبوی هایی عین من…من استریتم ولی خب استیال لش پسرونه دوس دارم ولی حالا نه خیلی لش…البته این که بخام پسر بشم رو تاحالا روش فکرنکردم.

  • شما ترنس هستین…ترنس ی روح مردانه در بدن دخترانه یا بلعکس

  • با این ک دختر و پسر هیچ فرقی با هم ندارن ولی شما تامبویی ب نظرم

  • تو فلویید هستی

  • سلام میشه درمورد لیتل گرلا یکم توضیح بدید اینجا چیزی نبود راجبش

  • سلام خوبین مهرانم 25 سالمه از تهران اهل دوستی و رفاقت پایدار هستم قابل اعتماد و راز دارم دوست داشتی
   09193964925 شمارمه

 13. من هنوز با دختر رابطه نداشتم ولی از این تمایلی که به همجنس دارم متنفرم بارها و بارها خواستم این حس رو کنار بزارم ولی بعداز مدتها خیلی هوس همجنس رو میکنم و بلافاصله بعداز رابطه دچار پشیمونی و عذاب وجدان میشم

  • من اگه جای تو بودم عشق دنیا رو میکردم
   بهتر نیست فقط به قریزه اعتماد کنی

  • سلاام،خوبی آقا مهران چند سالتونه هست جسارتا
   من بیسکشوالم اما یدوست دارم ترنس هست حدود 40سال داره ک بعد رابطه دچار گناه این مسائلی میشه..دلایل متفاوت داره این

   • ببخشید من فضولی میکنم

    احیانا فامیل درجه یکی داشتن که اخیرا فوت کرده باشن
    مثل مادر ، پدر، برادر…
    اگه نه احیانا کسی بوده تو زندگیش که دلش رو شکسته.یعنی ایشون دل اون رو که الان احساس گناه میکنه.
    متولد اواخر بهار تا اواسط تابستانن؟

    بهم خبر بدین لطفااآ
    @hanicd

 14. یه پسرم که نمیتونم فقط س ک س داشته باشم
  نظری دارید چجوری فقط سکس داشته باشم

  • خوب توضیح بدید.مثلا به چ کارایی هم علاقه دارید.شاید اینها هم تحریکات سکسی است ولی شما فک میکنید خارج از داستان سکسهقتل که نمیکنید.ببینید هر عملی که دو طرفه باشه و باعث لذت بردن از بدن هم وحتی جمله های هم و یا نگاه و یا طرزِ لباس پوشیدن و ….همه .توضیح بدین ممنون

   • منم همینطور البته در گذر زمان گرایشای من معمولا عوض میشه اما مدت طولانیه که به گی علاقه دارم و دخترم

 15. من یه دخترم که میل جنسی نه به مردان دارم نه به زنا یعنی درواقع علاقه ای به رابطه با کسی ندارم اصلا ولی پورن های گی باعث تحریم میشن نمیدونم چرا اینجوری خیلی عجیبه برام
  از نظر عاطفی ولی به جنس موافق گرایش دارم

  • منم مثل شمام و خیلیارو دیدم که اینظورن اما باید خودتو تو شرایط بذاری حالا یا شرایط عاطفی یا رابطه جنسی

  • سلام منم مثل توعم دوس دارم با کسی که مثل خودمه و ازم رابطه نمیخواد باشم و تامبویم خوشحال میشم بیشتر آشنا شیم با هم
   این آی دی اینستامه
   @ma317tin

   • سلام من یه دختر19ساله هستم که رابطه با پسرای گی تمایل دارم یعنی به باسن پسر تمایل دارم اما نمیدونم چجوریه فقط از باسن پسرتحریک میشم

 16. به کسی که در دیدگاه جنسی فقط تمایل به جنس مخالف داره ولی از لحاظ عاطفی میتونه هر جنسیتی رو دوست داشته باشه و عاشقش بشه چی میگن ؟
  چون واقعا دید عاطفی و جنسی خیلی با هم فرق میکنن و از هم تفکیک شدن .

 17. سلام در مورد وانیلا کسی اطلاعات مفید و خلاصه داره بهم توضیح بده؟؟؟؟؟؟

 18. من مرد همجنسگرام ولی بعد از اولین رابطه‌ام بی‌میل شدم کلا
  آیا من همجنسگرا(گی) به بی‌جنسگرا(آسکشوال) تغییر کرده‌ام یا حسم کم‌کم بر می‌گرده؟
  با فیلم‌های پورن(گی) کمی تحریک میشم ولی دست به خودارضایی نمیزنم،فیلم پورن(زن_مرد) میبینم اصلا تحریک نمیشم و حتی بی‌میل ترم میکنه
  گرایش جنسی من چیه؟

 19. من آسکشوال هستم از نوع پلی رمانتیک ، و گرایش عاطفیم شدیده بطوری که بدون عشق زندگی برام بی معنی شده ، اما متاسفانه هرکیو دیدم تو زندگیم دنبال رابطه ی جنسی هست ، واقعا نمیدونم باید چیکار کنم اگه کسی فکری در مورد من به ذهنش میرسه و میتونه کمکم کنه بهم نظرشو بگه ، این ایدی تلگراممه nlm69

  • سلام من دمیسکشوال ام و مثل نازنین زندگیم بدون عشق بی معنی شده برام هر کسی رو دیدم دنبال سو استفاده بوده منم یه طوریم که خیلی شدید وابسته میشم واسه همین طرف سو استفاده می کنه ولی دنبال یه دختر می گردم که برام پایدار باشه دو ساله میگردم اگه کسی هست به ایمیلم پیام بدهf.farzanehzahedi135246@gmail.com

  • به نظرم شما باید بری دنبال شعر و شاعری

 20. پلی سکشوال ینی چی?

 21. سلام من فقط به پسرا گرایش دارم و دوست پسر هم دارم ولی یه مدته که از دوستم که دختره بهش حس دارم فقط به همون حس دارم به هیچ دختر دیگه ای حس ندارم میشه کمک کنین چیکار کنم ؟!

  • نازلیexo

   حتما نیاز نیست جزو دسته خاصی قرار بدی خودتو….عشق از نظر من جنسیت نمیشناسه

 22. پاییز سال پیش بود که فهمیدم عاشق یه پسری تو کلاسمون شدم ، خیلی برام عجیب بود ، ولی شور بختانه اینجا ایرانه و شرایط برقراری رابطه رو باهاش نداشتم
  عجیبه بعدش از پسره متنفر شدم (:
  آخرش به این نتیجه رسیدم که از Tomboy ها خوشم میاد
  کاش تو این ایران کوفتی نبودیم اونوقت میشد به حسی که داریم ، به شکل درستش پاسخ بدیم
  از ماست که بر ماست

  • سلام توماس منم همینطوره تو ایران نمیتونیم احساس خود بروز بدهیم چون به ناحق قضاوت میشیم حتی نمیتونیم به خانوادمون بگیم چون طرد میشیم از خانواده و جامعه انگار زامبی هستیم ولی بخدا خیلی سخته یک حس درونی که دست خودت نیست رو بخوای مخفی کنی من از پسرها خیلی بیشتر از دخترها خوشم میاد اما خانواده نمیغهمند دوست با درکی هم ندارم لعنت به این کشور و جایی که هستم ای کاش تو اروپا و آمریکا میبودم ولی میتونستم احساسم را بروز بدم نه مخفی

 23. سلاام و عرض ادب بچه ها و مسئول سایت???

  ببخشید یسوال داشتم ،قوانین مهاجرت و پناهندگی کسی اطلاعی داره و نحوه جزعیاتش
  من بیسکشوالم،قوانین پناهندگی شامل گرایش من هم ممکنه بشه,!!!

 24. چقدر اطلاعات مفید و مختصر بود. متوجه شدم هتروفلکسیبل هستم. و البته در عین حال اندکی هم ساپیوسکشوال… چه ترکیبی! این ک متوجه شدم تمایلاتم تعریف شده هست، حس امنیت بهم داد!
  متشکر! (:

 25. سلام من از نظر جنسی به دخترا که همجنس منند علاقه مندم اما از نظر عاطفی به جنس مخالف گرایش دارم. گرایش من چه اسمی داره؟؟؟؟

 26. من پسر هستم
  علاقه ای ندارم ک دختر باشم از دختر ها میترسم ولی روحیه لطیفی دارم میگن ک رفتارهام دخترونس ولی خودم راضی ام خیلی از طرف اطرافیانم مسخره میشم و ازار میبینم از رابطه جنسی وحشت دارم لطفن بگید گرایش من چیه؟؟؟

  • سلام منم دقیقا مثل توام دخترم و ب شدت رفتارم پسرونس از طرف اطرافیانم خیلی سر زنش میشم و اینکه رابطه جنسی بنظرم چندش آور اما خب من برای فهمیدن گرایشم با دختر رابطه داشتم اما حس خاصی نداشتم و پسر ک اصلا کلا حسی بهش ندارم فک کنم ما ای سکشوال باشیم یا ی همچین چیزی

 27. من ی دوست دارم ک دختره ولی شدیدا میمیره برا گی ها=_= خودشو ب درو دیوار میزنه میگ میخام گی باشم \: چیکارش کنم من اینو؟

 28. سلام
  (بی) در روابط جنسی چه معنایی داره؟

  • مخفف bottum (املاشو فک کنم غلط نوشتم) هست که به معنی زیر یا در اصطلاح جنسی مفعول است(که به خاطر وجود وجوهی از سادیسم در این کلمه و تضاد ان با مفاهیم انسان دوستانه جامعه lgbtq+ ان را کنار زده و واژه بات را برای ان انتخاب کردنند)تاپ هم همونtop هست که معنی بالا رو میده

 29. سلام . این که همه میگن من تمایل به جنس مخالف دارم یا موافق یکی بیشتر یا یکی کمتر اینا همه نبودن عواطف و روابط جنسی به موقع در کشور لجن ما ایرانه که اگه به درستی پسر و دختر باهم باشن بدون مشکلات اخلاقی و جامعه اینطور نمیشه . البته یه بخش دیگه برمیگرده به خوراک ما ایرانی ها که دشمن ژنتیک مارو تغییر داده و داره بیشتر این کارو میکنه با این فست فود ها و غذاهای تراریخته ایران رو کثافت خونه ای کرده که به هیچ کی مرد نمیشه اعتماد کرد ممکنه بهت نظر سکس داشته باشه و برعکس به دختر و همسر خودت که ممکنه فکرش و جسمو روحش پیش یکی دیگه باشه . خدا عاقبت همه مارو ختم به خیر کنه انشالله . زیاد استغفار کنید دوستان

 30. سلام من امین هستم ۲۹ سال بایکسشوالم..دنبال ی دوست میگردم بایکسشوال ترنس یا گی باشه…ممنونم

 31. با سلام خدمت تمامی دوستان
  من با افراد زیادی رابطه داشتم که هر کدوم خودشون رو یا LGBT , پنسکشوال ، بایسکشوال ووو چه مرد چه زن یا ترنس
  و تجربه کردم نتیجه گرفتم ، افراد زیادی بخاطر نداشتن رابطه عاطفی ، جنسی و جنس مخالف خودشون رو جزو یکی از شاخه ها معرفی میکنن
  اینکه کسی نیاز به فقط رفع میل جنسیش داشته باشه پنسکشوال باشه
  و یا بایسکشوال
  متاسفانه تو جامعه ما با محدودیت هایی که وجود داره هر فردی بدون درنظر گرفتن مسائل و بازخورد ها در جامعه چه فرهنگی چه روحی روانی و شخصیتی داره آسیب میرسونه
  پس خواهشا دوستان به هرکسی اعتماد نکنید سنجیده فکر کنید تصمیم بگیرید رابطه برقرار کنید
  متأسفانه ترنسها بیشترین ضربه رو میخورن
  یکم منصفانه و انسان دوستانه فکر کنید
  ممنونم از تمامی دوستان و عوامل سایت
  موفق باشید

 32. Man aslan sex dost ndaram va faqt mikham ba tarafm rabete ehsasi dashte bashm b in chi migan??vaqn ba har pesari k dost misham faqt sex o rabete jensi mikhan hichki nis k mesle man bashe k khyli aziat konandas.

 33. منم دقیقا عین خودتم
  رابطه احساسی میخوام ولی جنسی نه

 34. دروددوستان من 40سالمه ومتاهل،یکی دوسالی میشه به جنس موافق(پسر )گرایش پیداکردمه، و توی سایت های دوستیابی دنبال پسر هستم، آیا این حس واسه دیگران هم هستش آیدی تلگرامم @anz708لطفاراهنمایی کنید

  • نه اتفاقا من قبل از ازدواج به جنس موافق یعنی پسر زیاد گرایش داشتم ولی به خودم مسلط بودم ورابطه جنسی با جنس موافق بر قرار نکردم ولی چندسال بعداز ازدواج به خودم که نگاه می کنم می بینم که الحمدلله هیچ علاقه ای به رابطه جنسی با جنس موافق ندارم بعدها فهمیدم علت اینکه به جنس موافق گرایش داشتم این بود که دیر ازدواج کردم اما اگر از همان اوایل بلوغ ازدواج کرده بودم یا با خانمها صیغه می کردم احتمالا گرایش به جنس موافق نداشتم لذا دوستان سعی کنید فرزندانتون وطوری تربیت کنید که بتونن زود ازدواج کنن واگه شرایط ازدواج براشون مهیا نبود لااقل با جنس مخالفشون دوستی بصورت صیغه محرمیت داشته باشن تا هم به گناه نیافتن وهم گرفتار این مشکلات عجیب جنسی ویا همجنسگرایی که خودمم بهش مبتلا بودن گرفتار نشن.موفق باشید.

   • همجنس گرایی و دیگر گرایش ها مشکل جنسی نیست ?

   • یک نقض هورمونی و بیماریه
    درست مثل فردی که معلول به دنیا میاد
    قبول داریم که lgbtها باید در جامعه مورد پذیرش قرار بگیرن اما دارای نقض هورمونی هستند و متاسفم اگه جامعه و قانون اینو قبول نکرد که ممکنه وجود داشته باشند.

 35. فک میکنم من یه گرایش ویژه ای دارم که اونم اینکه کوچیک باشم
  تو پورن ها هم زیاد به عمل یکس علافه ندارم فقط به کوچک بودن و giantess علاقه دارم
  این چه نوع گرایشیه

 36. سلام.اسم من اهوعه وراسش نمیدونم جز کدوم دسته قرار میگیرم اما میدونم ال جی بی تی ام و از همون بچگی فقط تصور سکس ویت بوی” منو تحریک میکرد 2 سال پیش فهمیدم عادی نیستم چون هردفع ک دوسپسرام لمسم میکردن مستقیما بهیچ عنوان تحریک نمیشدم حتی بلعکس منزجر کننده بود. وتا الان که کاملا از پسرا متنفرم. من فقط از تام بوی ها تایپ queer خوشم میاد . تایپای دیگ رو حسی نسبت بهشون ندارم. اما این هدف من برای دگرباش شدن نبود . من گرایش به عشق صادقانه دارم ک حس میکنم اونی ک منو فقط برای سکس نمیخواد بهم میده…البته سکس برام مهم هست نک نباشه اما عشق واقعی ک. منو از ته دل بخود روم غیرت داشته باشه بیشتر برام مهمه…..ب عبارتی ی دیونم دنبال ی دیونه مث خودم…حالا ب این وجود خواهش میکنم بهم بگید تایپ من چیه??

  • سلام …فکر می کنم تو دمی سکشوال هستی…

  • دیوونه سکشوال
   ولی جدا از شوخی کاملا درکت میکنم فقط نمیفهمم چرا اگه به غیرت و و عشق صداقانه طرف علاقه داری چرا از پسر فراری هستی اینها که گفتی مشخصات یه پسره فقط ازش میخوای سکس نخواد همین

 37. من مشکل بزرگی دارم من متاهل هستم نزدیک به پنج ساله اما الان روی یه ترنس دختر به پسر کراش پیدا کردم..

 38. سلام.من پسر هستم و دوست دارم توی رابطه و زندگی با دختری باشم که همه رابطه ها کاملا معکوس(ریورس) باشیم.یعنی من بشم زن خونه و اون باشه مرد خونه. این چجور گرایشی هست؟

  • روانشناس

   سلام دوست عزیز. این دیگه گرایش نیست. نوعی انحراف شخصیتی است نه جنسی.حتما با مراجعه به روان درمانگر اوضاع تون بهتر میشه. البته توضیح بیشتری ندادین. موفق باشید

   • سلام،من دخترم و تمایل به رابطه جنسی با هم دختر و هم پسر دارم
    با این تفاوت ک تو رابططه جنسی با پسر دوس دارم خودمم همراهیش کنم ولی در رابطه با دختر من برای اون کاری نکنم و اون فقط منو ارضا کنه
    میشه بگین چیه اسم این حس؟

  • ممکنه هست که تو یک ترنس باشی اما بیشتر توضیح ندادی

 39. سلام درباره‌ leather کسی چیزی میدونه اخه ی مطلب بود درباذش نوشته بود و گفته بود جزو خانواده igbtهستش…

 40. سلام من به هیچ جنسیتی علاقه ای ندارم.من خودمم نمیدونم چرا اینجوریم. در حالت عادی نرمالم ولی درک اینکه کسیو دوست داشته باشم واسم سخته.یعنی نمی فهممش.حتی یه بار نامزد کردم ولی به هم زدیم.چون من اینجوری بودم به هم خورد.یه جورایی خنثی هستم.روانپزشک هم رفتم.فقط خواستم بگم توی دنیا خیلیا هستن که اینجورین پس کسیو قضاوت نکنیم. مهم نیس چجوری باشیم هر کی یه مدله.همه هم با این تفاوتاشون خوشکلن.

  • منم اینجوری هستم… چیکار کنم تو خونواده مذهبی هستم و حتما باید ازدواج کنم:( اصلا نه روابط عاطفی برام تعریف ‌ده هست نه روابط سکسی

 41. سلام ندا هستم چند ساله ازدواج کردم و تازه متوجه شدم همسرم علاقه به همجنس و ترنس داره بصورت آزاد
  چیکار باید بکنم به روش نیارم یا باهاش حرف بزنم
  البته خیلی سعی کردم زمینه فراهم کردم که خودش بگه ولی نشد. نمیخوام اذیتش کنم ولی بشدت اذیت میشم.

  • شوهرتون بایسکشوال تاپ هس یعنی به دو جنس علاقه داره و نقش فاعل رو بازی میکنه حتی تو کشور های اروپایی هم همسر های این دسته مرد ها باهاشون اختلاف دارن بنظرم من بهتره ازش جدا شی یا پیش یک متخصص اعصاب و روان برو

   • ممنون از پاسخگوییتون
    کاش بقیه هم نظر بدن
    مشاور یا روانشناس باید برم ولی موقعیت جدایی ندارم فعلا
    بچه یه ساله دارم

   • با توجه به اینکه زندگی من هم دقیقا مثل شماست و دقیقا تمایلاتی مثل همسر شما دارم فقط میتونم بگم لطفا یه مقدار درکش کنید و سعی کنید باهاش کنار بیاید و کاریش نداشته باشد. چون اون آدم خودش با خودش کلی کلنجار میره تا کنار شما باشه و کاری نکنه که ناراحت بشید و اگر هم تمایلی به کسی داشته باشه فقط از لحاظ فیزیکی هست و نه عاطفی.

 42. پس چرا حرفی از ترنسکشوال و جندر ها نشد ؟؟واقعا که

 43. سلام لطفا منو راهنمایی کنین،ممنون میشم،من دوس پسر داشتم رابطه هم داشتم اما برام معمولیه لذت خاصی نمیبرم از سکس،اما وجود ی مرد تو زندگیمو دوسدار،و جذب دخترای خوش هیکلو خوشگل میشم،و همیشه دوسدارم فاعل باشم،و الت مردونه رو دوسدارم داشته باشم،اما از ی طرفم دوسندارم بدنمو دست بزنم،واقعا گیج شدم نمیدونم از کدوم دسته هام؟لطفا راهنمائیم کنین??

  • سلام من هم به جنس مخالف(پسر)علاقه دارم هم به جنس موافق(دختر) دوست پسر داشتم اما با دوست خودم هم رابطه داشتم میشه بگید کدوم دسته میشه؟فم یا بایسکشوال؟

 44. سلام من یک پسر ۲۱ ساله و بایسکشوال هستم و علاقه زیادی به رابطه های mmf (دو مرد یک زن) دارم و می‌خوام با یک پسر و دختر همسن زندگی کنم. چون این مدل کامل ترین و ایده آل ترین نوع برای منه. هر کی تمایل داره به آیدی تلگرام پیام بده Behrad_004 خوش حال میشم ترجیحا همسن

 45. سلام
  من دقیقا دوس دختر ایدآلم این مدلیه!
  دوس دارم دوس دخترم به همجنس خودش حس سکسی داشته باشه و نقش فاعل رو توی سکس با همجنس بازی کنه.
  من از چه گروهی حساب میشم؟

 46. من به جنس مخالف گرایش دارم اما عجیبه که گاهی خواب رابطه با دختر رو میبینم اخلاقای پسرونه م به شدت زیاده و معمولا دوستای پسر رو ترجیح میدم از بچگی کلا با پسرا بیشتر دوست بودم تا دخترا و موردی که هست دخترایی که اطرافمن خیلی بهم میگن که اگه پسر بودی باهات ازدواج می کردم و کاش تغییر جنسیت بدی حرفاشون یکم منو می ترسونه امکانش هست بگید چرا اینجوریم؟

 47. ((اینو فراموش کردین نوشتم براتون که اگه خواستید بگذارید))
  ۱۳.transsexual (تراجنسیتی=ترنس=ترنسکشوال)
  ترنسها کسانی هستند که در کالبد اشتباه به دنیا آمده‌اند.
  یعنی در کالبد پسر و با روح یک دختر و یا در کالبد یک دختر با روح یک پسر. که با پیشرفت علم در سالهای دور ، با عمل جراحی تغییر جنسیت (Change) روح و کالبد خود را یکی میکنند
  من خودم Homoflexible هستم ولی همه انسانها با هر عقیده‌ای قابل احترام‌اند
  (telegram:@hamedstark)

 48. سلام ندا هستم چند ساله ازدواج کردم و تازه متوجه شدم همسرم علاقه به همجنس و ترنس داره بصورت آزاد
  چیکار باید بکنم به روش نیارم یا باهاش حرف بزنم
  البته خیلی سعی کردم زمینه فراهم کردم که خودش بگه ولی نشد. نمیخوام اذیتش کنم ولی بشدت اذیت میشم.بچه یکساله داریم و موقعیت جدا شدن ندارم.

 49. یعنی وااااقعا یه ساپیوسکشوال نداریم؟؟
  من ساپیوسکشوال ام .. یعنی واقعا عاااشق بحثهای فلسفی ام و فهم و طرز فکر و نوع حرف زدن طرف خیلییی برام مهمه…
  عاشق اینم تا صبح با یکی بحث فلسفی در مورد زندگی و… داشته باشم.. البته ساپیوسکشوالی ک احساسی هم باشه‌‌..

  • ب نظر من ساپیوسکشوال طبقه بندی نادرستیه

   چون انسان ذاتا فلسفه هست و طبیعی هم هست ب تفکر و فلسفه علاقه زیادی داشته باشه چون در جهت خودشناسی بهش نیاز داره .

   • نه دیدگاهتون اشتباهه،من یه ساپیوسکشوالم،درسته که همه از بحث های فلسفی خوششون میاد اما برای یه ساپیوسکشوال ذهن طرف مقابل و هوشش حتی از رابطه هم مهمتر و لذت بحث کردن و اون ارتباط ذهنی که به وجود میاد براش با هیچی قابل مقایسه نیست

  • سلام . من به روابط علاقه ای ندارم و راستش ازش خوشمم نمیاد . ولی به عنوان یه نیاز طبیعی در انسان قبولش دارم…. حسی بهش ندارم . ولی رابطه ی با عشق برام قابل هضمه .گرایش من چیه؟

  • تو منی فقط جنسیتمون فرق داره

 50. سلام دوستان…نظرات رو که می خوندم دیدم بعضی ها در مورد گرایش جنسی خودشون مطمئن نیستن و تو شک هستن…من یک گری اسکشوال و پن پلوتونیک هستم…یعنی میل‌جنسی رو خیلی کم‌ تجربه می کنم از لحاظ عاطفی با هر کس می تونم وارد رابطه بشم اما نه رابطه رومانتیک بلکه چیزی که بیش تر به عشق افلاطونی معروفه…قصدم از همه این توضیحات این‌بود که بگم گرایش شما و این که چه جنسیتی دارید فقط به خودتون مربوطه با خودتون‌رو راست باشید و از سایت های معتبر کمک بگیرید برای جمع اوری اطلاعات …اگه فکر کردید اسم‌گرایش شما جایی آورده نشده اصلا نگران نباشید چون شما ،شمایید و شما خاص هستید..باز هم‌‌میگم تنها کسی که می تونه به شما بگه که چه گرایش یا جنسیتی دارید خودتون‌هستید

 51. من 16 سالمه و یه تامبویم با یه پسر بودم یه مدت ولی وقتی بهم زدیم بعد مدتی دیدم از دخترا هم خوشم میاد ولی از رابطه جنسی متنفرم و نمیتونم با هیچ کدوم رابطه جنسی داشته باشم و نمیدونم این حس درسته که از دخترا الان خوشم میاد و بایسکشوالم یا فقط یه حس گذراس! از کجا باید بفهمم؟!

 52. و دوستان اضافه کنم که دخترا و دوستای اطرافم هم همجنسگرا نیستن ولی خیلی ازم خوششون میاد!
  نمیدونم واقعا، ،کمک کنید

 53. بنیامین

  من ب عنوان ی پسر
  واقعا دارم میترسم که دیگه برم توی خیابون ها ?

  ولی اطلاعات جالبی بود ، ممنون از شما

 54. جناب آقای صباغ
  سلام
  ببخشید انقدر رک دارم این سوال رو میپرسم چون هیچ راه دیگه ای تو زندگیم پیدا نکردم که این اطلاعات رو بدست بیارم.
  من ازدواج کردم ولی از دوره شروع توانایی جنسی اینو فهمیدم که فقط به برقراری رابطه آنال با آدمها ( از هر جنسی) به عنوان فاعل دارم ( هیچ وقت به عنوان مفعول وارد رابطه ای نشدم و هیچ علاقه ای بهش ندارم) و الان بعد از این همه سال این حجم از تمایل برای خودم و اطرافیانم مشکل ساز شده. چون همسرم تمایلی به این نوع رابطه نداره و رابطه طبیعی خیلی برای من جذاب نیست.
  میشه راهنمایی کنید این دقیقا چه نوع طبقه بندی سکشوالیتی میشه؟؟؟
  من یه مدت فکر میکردم بیسکشوال میشه و الان دارم احساس میکنم پانسکشوالیتی هست.

  • البته اینم بگم که مشکلی با رابطه طبیعی با خانومها ندارم و متاسفانه انقدر اونو خوب میتونم انجام بدم که کسی باور نمیکنه که علاقه اصلی من نیست و فقط درست انجامش میدم.

 55. سلام
  من تازه متوجه شدم، دوسدارم دختر باشم، و ی خانم شوهرم بشه، و من یجورایی زنش بشم
  حتی سینه هام هم مثل دخترا پف داره
  کاملا کنارش حس بردگی دارم
  من نمیدونم چی هستم و الان چیکار کنم !

 56. سلام ببخشید یه دختری که از نظر عاطفی هم با پسر و هم با دختر بتونه ارتباط برقرار کنه ولی از نظر جنسی فقط به دختر تمایل داشته باشه. لزبین به حساب میاد؟

 57. سلام (دخترم) 17 سالمه و رفتار های پسرونه ب شدت زیادی دارم و بیشتر وقتا خودمو جای پسرا تصور میکنم .
  بخاطر ترس یا سرکوب شدن یا ختی اعتماد با دختری رابطه بر قرار نکردم ولی با یک پسر رل زدم خیلی دوسش دارم ولی نمیتونم جلوی علاقم نسبت ب همجنسمو بگیرم از طرفی هم از هر دوشون نمیتونم بگذرم ، لطفا راهنماییم کنید بنظرتون ب رلم بگم؟ یا علاقمو سرکوب کنم؟!!

 58. Aromance به کسانی گفته میشه که هیچ گرایش احساسی ندارند یا بسیار کم هست

 59. من اومدم راجع به ساپیوسکشوال بخونم ولی با دیدن کامنت ها گرخیدم ??
  البته من از دیرباز ساپیوسکشوال بودم ولی یجورایی بنظرم تو طبقه بندی سکشوال های دیگه نباید جاش داد چون بیشتر یه تایپ شخصیتی هست تا گرایشی جنسی ! هرچند این یطورایی طبیعیه که همه ی انسانها طرفدار یه حداقل دانش و زیرکی ای توی جنس مخالفشون باشن.یا حتی پیدا کردن دوستان خردمند همجنس قطعا خیلی بهتر از وقت گذروندن با دوستایی هست که چیزی برای عرضه ندارن و تو رو به جایی نمیرسونن.البته علت این جا بودن من این پرسش بود که علاقه به بازی با ذهن طرف مقابلت به این تایپ شخصیتی بر میگرده ؟کامنت ها رو خوندم که ببینم کسی همچین موردی داشته که….وقت تلف کردن بود!!من خوشم میاد با ذهن ادما یه بازی ماز راه بندازم ولی اکثر ادمای اطرافم خیلی ناکارامد تر و نابخرد تر از این حرفان که بفهمن.اونایی هم که نسبت به بقیه باهوش ترن بعد یه مدت حوصله سر بر میشن چون ذهنشون به اندازه کافی درگیر معماها و جزییات نمیشه و بازی رو با بازی جواب نمیدن .خب اگه اینجا یه ساپیوسکشوال با همچین مواردی پیدا میشه میتونه ایمیل یا ایدی برام بزاره .دو هفته و سه دروز دیگه چک میکنم 🙂

  • اره علاقه به این معما مطرح کردنا و درگیر کردن ذهن طرف مقابلت یا به قول خودت بازی دادن ذهنش، مثل اینکه مهر تایید بزنی به هوش اون آدم و بیشتر تورو جذب خودش میکنه،منم یه ساپیوسکشوالم و درک میکنم حرفتو

 60. منم دقیقا مثل تو اَم فیلم هایی که از عشق همجنسگرا هست رو دیدم خیلی هم دوس دارم احساسشونو چه گی چه لز خودم دخترم با پسر رابطه داشتم زیاد هم دوس داشتم ولی نمیدونم شاید دلایل زیادی داشته باشه ولی منم تا الان با ی دختر نبودم فکر کردم که اگه باشم چجوری اَم ولی میدونم رابطه با مرد رو خیلی دوس دارم شاید علاقه من به فیلم های عاشقانه لز و گی و.. فقط بخاطره این باشه که عشق رو دوس دارم واقعا جوابشو نمیدونم که علاقه به عشقِ یا….

 61. سلام….
  من یه کوئزشنینگ هستم….
  و بین اینکه اسیکشوالم یا هتروسکشوال گیر کردم..
  راستش من هیچ علاقه ای به جنس مخالف یا موافق ندارم….‌از یه طرف هم فقط یک نفر هست ک برام استثنائه
  و هر چی فکر می کنم نمیتونم کسیو ب جز اون فرد دوس داشته باشم….الان من اسیکشوالم،آرومانتیکم،هتروسکشوالم یا کلا ی چیز دیگه ام؟….درضمن….ی سوال هم داشتم…
  ازونجایی ک من کوئزشنینگم خیلی درباره گرایشات جنسی تحقیق کردم و یه پرچمی از شاخه هاش پیدا کردم ک روش نوشته بود Bear….خیلی کنجکاو شدم ک بدونم ینی چی….
  خواهشا به سوال های من جواب بدید

 62. بچه ها کسے که با وسایل ارتباط جنسے میگیره گرایشش چے میشه؟|:
  البته من خودم هتروفلکسیبلم

 63. مطالبتون خوب بود مرسی
  من میخوام بدونم ب کسی ک دوس داره با جنس مخالف رابطه جنسی داشته باشه و با جنس مخالفم زندگی تشکیل بده اما بیشتر عواطف و احساساتش به روحیه ی همجنس خودش بخوره چی میگن یعنی درواقع بجز برقرار رابطه ای عاطفه و احساسی درمورد روحیه و اینا تمایل به برقراری هیچ نوع رابطه ی دیگه ای با همجنس خود نباشه چی میگن؟؟

 64. _.zoeart._
  .دوست داشتین میتونید فالو کنید

 65. انهایی که گرایش جنسی ب غیر انسانی دارند را چی میگن؟؟؟

  • پانته آ

   اون دیگه انحراف جنسی و بیماری هست بهش میگن zoophilia مثلا در مورد حیوانات

 66. exhibitionsim رو هم به موارد توضیحی اضافه کنید.

 67. من دختر هستم و در گذشته خیلی راجع به رابطه جنسی هیجان داشتم و کنجکاو بودم ولی بعد که این رابطه رو تجربه کردم با دو پارتنر مختلف دو سال رابطه داشتم و هیچ احساسی نداشتم به اون کار و برام خسته کننده و گاهی چندش آور بود و گاهی عصبی میشدم و فقط انجامش میدادم تا مثل بقیه آدما باشم حتی فیلم پورن میبینم احساسی ندارم.از طرفی آدم رومانتیکی هستم نمیدونم واقعا ای سکشوالم یا اینکه مشکل فیزیکی یا روحی دارم که این بی میلی رو ایجاد کرده.ولی کلا توی ذهنم از عمل جنسی اصلی بدم میاد به نظرم وحشیانه و غیرالهی هست.احساس میکنم با انجامش پست میشم.نمیدونم چیکار کنم واقعا این یکی از بدترین شرایط هاییه که میتونی داشته باشی و سرنوشتی نداری جز تنهایی.فقط تحت شرایط خییییلی خاص و خیلی به ندرت اونم به کسی که کاملا عاشقشم و بهش اعتماد دارم حس جنسی پیدا میکنم.اونم حس میکنم اگه با شخص مورد علاقه م بخوابم در نظرش حقیر و تکراری میشم.الان که فکر میکنم احتمالا من مشکل روحی روانی دارم

 68. من به لزبین ها و تام بوی ها خیلی علاقه دارم این چه گرایشی هستش
  اینم بگم که پسرم

 69. سلام من یه دختره ۲۰ سالم که قبلا تمایل جنسی عادی داشتم اما الان نسبت به هم جنس مخالف و هم جنس موافق بی میلم و از رابطه دو لزبین اصلا خوشم نمیاد و رابطه یک زن و یک مرد هم حسی رو درمن بیدار نمیکنه اما فوجوشی هستم و به رابطه گی ها علاقه دارم و رابطه ی دو گی هم عاطفی و هم جنسی منو تحت تاثیر قرار میده . از نظر جنسیت هم ، هم دختر بودن رو دوست دارم هم پسر بودن رو من حس میکنم دچار اختلال جنسیتی شدم لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره منو در جریان بزاره. ممنون?

 70. استریم چیه؟

 71. سلام من دخترم ولی گی پرون باعث میشه تحریک بشم و اینکه من خودم احساس میکنم به هر دو جنس علاقه دارم میشه یه راهنمایی کوچیک بهم بکنید.

 72. امير رضا

  سلام دوستان خوبی
  اسم من امیر رضا هست
  از بچگی خیلی هات بودم و علاقه زیادی به خوردن و لیسیدن همه جای بدن غیر هم جنس خودم دارم و از این کار ساعت ها انجام بدم خسته نمیشم و بیشتر حس خوبی میگیرم . با این کار حس درونی تخیلیه میشه
  حتی تو رابطه جنسی و دخول طولانی دارم و دوست دارم چند رابطه پشت سر هم بدون فاصله داشته باشم .
  مدتی زیادی دوست دختری تو زندگیم ندارم و ترس از ازدواج دارم که زنی که میگیرم توانایی تامین نیاز من نداشته باشه .هیکل و اندام جنسی عالی دارم

 73. سلام من گرایشم به وخترایی ک ترنسن و تام بویاس نمیدونم لزبینم یا ن ولی فقط از تام بویا و دخترایی که ترنسن خوشم میاد و اصلا از دخترایی ک استایل دخترونه دارن خوشم نمیاد گرایش جنسی من چیه؟

 74. سلام ندا هستم چند ساله ازدواج کردم و تازه متوجه شدم همسرم علاقه به همجنس و ترنس داره بصورت آزاد
  چیکار باید بکنم به روش نیارم یا باهاش حرف بزنم
  البته خیلی سعی کردم زمینه فراهم کردم که خودش بگه ولی نشد. نمیخوام اذیتش کنم ولی بشدت اذیت میشم.بچه یکساله داریم و موقعیت جدا شدن ندارم.لطفا لطفا لطفا جواب بدین

 75. سلام
  دخترم و۱۸ سالمه
  رابطه عاطفی با یه پسر رو دوست دارم ولی خودمم نمیدونم میشه اسمشو رابطه
  عاطفی گذاشت یا نه چن یه بار حس کردم عاشق شدم ولی وقتی رفت واسم مهم
  نبود و به رابطه جنسی هم میل چندانی ندارم و ترجیح میدم نداشته باشم!
  به دخترا هم خیلی تمایلی ندارم و از طرفی هم از دختر بودنم راضی نیستم و اخلاقم
  و بیشتر کارام پسرونس و از جنسیتم اصن راضی نیستم :-\
  ممکنه من ترنس باشم؟!؟
  ممنون میشم منو از این ابهام نجات بدین??

  • بنظرم تو عشقو تجربه نکردی و فقط ی هوس زودگذر یا هر چیز دیگه ای که میشه اسمشو گذاشتو تجربه کردی. من دقیقا مثل توعم و بنظرم آره تو ترنس هستی و لایقی که هر کاری دوس داریو انجام بدی!

 76. من با اینکه پسرم به دخترای معمولی هیچ احساسی ندارم فقد ب دخترای tomboy گرایش دارم

 77. سلام من خیلی وقتا شده از یه دختر خوشم بیاد اما فقط خوشم اومده دوست پسرم داشتم بهشم حس داشتم رل تی اسم داشتم که خیلی دوسش داشتم و هم حس عاطفی هم جنسی داشتم نسبت بهش یا اینکه کلا به ترنس هام حس دارم یه جورایی به همه حس دارم فقط تو دخترا کمتره کسی میدونه تو کدوم دسته ام؟؟؟اصن تو دسته رنگین کمونم؟

 78. سلام من با دختری رابطه طولانی داشتم ولی الان متوجه شدم که گرایشی ب من نداره و هم جنس گراس به نظرتون چیکار کنم جدا شم ازش یا میتونم کمکش کنم؟

 79. سلام
  من به احتمال زیاد حس میکنم اسکشوال باشم با اینک هیچ تجربه سکس نداشتم نمیدونم ولی حتی با دیدن کلیپ ها هم حس اینک با کسی تو رابطه باشم هم ندارم بنظرتون باید ب حسم مطمعن باشم یا نه
  یعنی علاقه ای بهش در خودم حس نمیکنم و یکم بدمم میات
  میشه راهنماییم کنید؟

  • قبل رابطه مشخص نمیشه. خیلیا اینجوری بودن ک فک میکردن از رابطه جنسی بدشون میاد یا حتی با دیدن فیلم ها تحریک نمیشدن، اما بعد از اولین رابطه جنسی علاقمند شدن..

 80. من یه تامبویم و میتونم با هر دو جنس رابطه عاطفی داشته باشم ولی داشتن رابطه جنسی با هیچکدومو دوس ندارم بیشترم به دخترا توجه نشون میدم
  گرایشم چیه؟؟

 81. سلام می تونیدبهم جواب بدین؟

 82. سلام و خسته نباشید .۳۶سال دارم وکشش بیشتری ب رابطه ی جنسی و توام با عاطفی باپسرهای کم سن تر از خودم دارم . از طرفی رابطه ی عاطفی و جنسی جنس مخالف مهیا بشه استقبال میکنم.ایا من بخاطر نبود شرایط سکس باجنس مخالف ب پسرها گرایش پیدا کردم.ممنون از رهنمودهای سازنده ی شما

 83. سلام من 18 سالمه تا اونجایی که یادم میاد همه بهم میگفتن چرا مث پسر راه میری چرا رفتارات مث پسراس همیشه هم دوست داشتم با پسرا بازی کنم توجمع شون باشم فوتبال باهاشون بازی کنم و….. الان سردرگمم ی موقع هایی با خودم میگم من چیم من ی دخترم؟؟ یا ن یه پسر؟؟
  من از شماها میپرسم من چیم؟ کیم؟ اینم بگم گرایش ب جنس خودم ندارم یعنی علاقه ندارم ک با ی دختر باشم

  • فاطمه 79

   عزیزیم همین طوری نمیشه گفت ترنس هستی یا نه
   اما اگه خیلی درگیری میتونی ازمایش بدی تا بفهمی دختری یا پسر
   مقاله ها رو بخون در مورد ترنس ها و بعد خودت متوجه میش چی هستی؟

  • منم همینجوری هستم تو شایدDemisexualباشی ینی تا زمانی ک عاشق ی نفر نشی ب رابطه و اینا فک نمیکنی

 84. بایسکشوال ، کوییر ، پلی ، پن ، استریت من معنی اینارو میخوام بدونم کسی هست بهم توضیح بده کامل و ساده

 85. من هیچ حسی به هیچ جنسیتی ندارم نه دختر نه پسر و خودمم دخترم. یعنی کلا حس رمانتیک ندارم چه برسه به رابطه جنسی.به من چی میگن؟ من کاملا بی حس بی حسم

 86. به شخصی که دختره اما از جنسیتش راضی نیست و مغزش پسرونس و فقط بدنشه که دختره چی میگن؟

 87. سلام ندا هستم چند ساله ازدواج کردم و تازه متوجه شدم همسرم علاقه به همجنس و ترنس داره بصورت آزاد
  چیکار باید بکنم به روش نیارم یا باهاش حرف بزنم
  البته خیلی سعی کردم زمینه فراهم کردم که خودش بگه ولی نشد. نمیخوام اذیتش کنم ولی بشدت اذیت میشم.بچه کوچیک داریم و موقعیت جدا شدن ندارم.لطفا لطفا لطفا جواب بدین
  روانشناس عزیز لطفا جواب بدین

  • درووود
   به ندای دلتون گوش بدین بانو
   از اینکه به خاطر فرزندتون رعایت میکنین قابل ستایشید

   بانو این حالت میتونه دائمی باشه یا زود گذر و موقتی.باید ریشه ای جویا بشین. فقط اینو مطمعن باشین که اگه این حس از بچگی در همسرتون بوده باشه هر طور مانع بشین ی سوراخی پیدا میکنه.ضمن اینکه نسبت به شما هم ممکنه سردتر. پس ببینین و عاقلانه ترین راه رو انجام بدین

 88. بایسکشوال یعی کسی که به هر دو تا جنس علاقه داره
  پلی و نمیدونم
  پن یعنی با هر نوعی علاقه داشته باشی
  استریت یعنی معمولی که مرد با زن و زن با مرد
  کوییر ینی بیشتر از نرم دگر جنس خواه که معنیشو نمیدونم

 89. سلام ، میخواستم بگم من الان18 سالمه! و فکر میکنم همجنسگرام !! از بچگی (زیر ۱۰ سال) ی حس عاطفی ضعیف هم به پسر و دختر داشتم ! مثلا میگفتم من باید با این دختر تو آینده ازدواج کنم چون خیلی خوشگله! ب ۱۱ سالگی که رسیدم حس عاطفی شدید ب یه شخصیت کارتونی همجنس خودم پیدا کردم و از ۱۲ سالگی برای اولین بار هیجان جنسی به سمتم اومد و از همون اول به همجنس بود ! ولی فقط با دیدن ناحیه دست اشخاص تحریک می شدم ، بعد گذشت و گذشت و چند بار عاشق و وابسته مردای بازیگر شدم ( حس عاطفی به اطرافیان هیچ نداشتم تا الان) و اینکه از یازده سالگی تا الان فقط ی دختر اونم تو کلاس هشتم برام جذابیت داشت و دوست داشتم بهش نزدیک بشم (عاطفی ! جذابیت جنسی اصلا نداشت برام) _ کلا تا الان همش عاشق همجنسم میشم و فقط همون ی بار عاشق دختر شدم _ و البته چیزی که جالبه اینکه که من عاشق اشخاصی میشم ک اصلا حس جنسی نسبت بهشون ندارم ! یعنی وقتی عاشقشون میشم اصلا حس جنسی به شخص مقابل ندارم ! و اینکه بگم هیجان جنسی که بالا بهتون گفتم فقط سطحیه ! یعنی دست بازو و …. فرد همجنس رو ببینم تحریک میشم و تمایلی به انجام رابطه ندارم ! میخواستم بپرسم من همجنسگرام و حس جنسیم به مرور کامل میشه؟ یا یک آسکشوال گی رومانتیک !

 90. من بی جنسم

  • اون که زیاده ساقی هست عزیزم
   بعیده تو این مملکت با این همه ساقی شما جنس نداری!!!

 91. من ۱۸ سالمه و بایسکشوالم. ولی پدر و مادرم شدیدا هوموفوبیک (کسایی که از همجنسگرا ها یا از هرکسی که به جنس موافق علاقه داره متنفرن) هستند.
  چجوری من بایسکشوال بودنمو بهشون بگم که منو از خونه نندازن بیرون؟

  • اگه با گفتن حقیقت وجودت بیرونت میکنن
   بزار بکنن
   برای زندگی کردنم استرسی نداشته باش
   میشه یه کاریش کرد
   من چنتا کاپل میشناسم ک تو زمان های کوتاه ( یک تا سه ماه)
   اوکی آن که باهاشون زندگی کنی تا بتونی خونه بگیری

   • خونه گرفتن که فعلا ی روئا شده.

    کوپل ها کجایین؟

  • باید به صورت علمی بهشون بگی و خیلی آروم

 92. با سلام من هوومن هستم متاهل ۳۷ ساله دوست دارم همسرم با یکی دیگه رابطه جنسی برقرار کنه و منم نگاه کنم ،آیا این جز طیف جنسی محسوب میشه یا فقط لذت زودگذر حساب میشه؟

  • سلام بله یک طیف جنسی داره به نام cuckold یا فارسیش کاکولد. بسیار مواظب باشید فکر کرد بهش راه رفتن روی لبه تیغست

   • سلام منم مثل تو هستم شدیدا
    این ایدی منهAli6410SS

  • حق با آدرینه
   بعد از انجامش چنان دچار عذاب میشید که خطرش دو چندان حس میشه.البته بستگی به شرایط هم داره. من کسی رو میشناسم که ۴ ساله تحت این شرایط هستن و مشکلی هم ندارن. در حقیقت بزرگترین مشکل اینه که مرد از همسرش طی یک خیانتی دلسرد شده و دیگه نمیتونه قبولش کنه و داره اینطوری نفرتش رو بروز میده اما … نمیشه کسی رو قضاوت کرد. فقط خودتی و خدای خودت

 93. سلام من پسرم و از نظر جنسی ب پسر های جذاب گرایش دارم ولی از نظر عاطفی به هیچ جنسی گرایش ندارم
  من عضو چه دسته ای قرار میگیرم
  لطفا بگین:)

 94. من دخترم ولی به پسرا ی گی گرایش دارم. کلا خیلی نازن و دیدنی یه جوری میشم. این چجوری گرایشیه؟

 95. سلام من پسرم ۳۰سالمه
  فقط ب خانمها برای تنبیه کردن و تنبیه شدن علاقه دارم .
  هم دوست دارم اسپنک کنم و هم اینکه اسپنک بشم ولی فقط با جنس مخالف .من قم زندگی میکنم ولی هنوز نتونستم دختری ک علاقه به این گرایش رو داره پیدا کنم کسی اینجا هست ک علاقه به این گرایش داشته باشه.

  • BDSMفك کنم باشه گرایشت
   مستر اسلیو شاید
   یا شاید ددی و لیتل؟
   مطمئن نیسم ولی فك میکنم همون BDSM هستی

 96. من کلا به مردا علاقه پیدا نمیکنم یعنی از نظر عاطفی بهم میگن دوست داریم باحرفای احساسی میزنن اصلا برام جذاب نیست جنس موافقم بگه برام جذاب نیست و اصلا علاقه خاصی پیدا نمیکنم که بگم اره عاشق شدم از این چیزا ولی از نظر جنسی با پسر موافقم و با دختر از نظر احساسی ترجیح میدم کلا یه بی اعتمادی عمیق نسبت به مردا دارم و تا ۱۷سالگیم هیچ تمایل جنسی نداشتم یعنی فیلمم میدیدم روم اثر نداشت اما به مرور بهتر شد الان فقط تمایل دارم ولی نمیدونم حاضر به رابطه جنسی باهم جنسمم هستم یانه با پسر میدونم موافقم ولی از نظر احساسی کلا تعطیلم و این واقعا اذیتم میکنه ولی فکر میکنم دمی سکشوال باشم که فوبیا به احساسات دارم درکل شرایط مزخرفی ۲۲سالم داره میشه و هنوز میترسم و رابطه جنسیم بااینکه تمایل دارم اما دلم نمیخواد با کسی تجربش کنم

 97. خوب بود

 98. من رفتارام خیلی کم پسرونه هس و میگن بخاطر اینه ک با پسر بزرگ شدم و تیپم تامبوی وگرانچ هس و علاقه ای ب تیپ دخترونه ندارم ولی از اینه دختر هستم راضی ام ب همجنس خودم(دختر)علاقه ندارم و باید بگم ک تاحالا جذب هیچ پسری نشدم ک بخام قبول کنم باهاش رل بزنم فقط مثلن شده از رفتارش و اینا خوشم بیاد ولی نشده ک بخام ب عنوان رل بهش نگاه کنم میشه گفت من Demisexualهستم و بگم تا الان هر چیزی ک خوندم درست بوده بقیه جنسیت ها اصلن بهم نمیخورد و حتا بهم نمیخوره ی دختر عادی باشم چون مث بقیه دخترای هم سن و سالم ب پسرا علاقه ندارم پس میشه گفت من demisexualهستم

 99. میشه بگید Demisexualزیر مجموعه کدومه؟؟¿¿

 100. سلام
  یه جایی یه گرایشی رو خوندم هرچی میگردم پیدا نمیکنمش
  اگه میدونید چیه ممنون میشم جواب بدید
  اسمش Hetero sexual

 101. سلام
  من دچار آشفتگی جنسیتی شدم ‌. نمیدونم گرایش جنسی ام چی هست.پزشکم میگه ترنس هستی و دوست داری دختر بشی.منتها من دوران کودکیم اسباب بازی هام پسرونه بود .اما از ۲۰ سالگی شدیدا به تیپ دخترونه علاقه مند شدم.دوست دارم به هم حس خودم رابطه عاطفی داشته باشم.منتها همچین فردی رو پیدا نکردم.اما شدیدا احساس تنهایی میکنم.

 102. اگه کسی هست که میتونه راهنمایی ام کنه ممنون میشم @saeed.18.tehran

 103. از بچگی مشکلی با جنس مخالف نداشتم ولی هیچ اعتقادی هم به عشق و رابطه احساسی نداشتم تا اینکه حدودا ۳ سال پیش با یک پسر اشنا شدم و مدتی که باهم بودیم بهش حس پیدا کردم جذابیت خاصی نداشت فقط حرفاش و رفتاراش تاثیر گذار بود ۱ سال باهم بودیم که حس کردم رفتاراش سردشده وقتی امتحانش کردم فهمیدم بهم خیانت کرده اوایل خیلی بهم ریختم و تا ی مدت افسرده بودم ولی زود به خودم اومدم و از اون موقع به بعد هیچ حسی به جنس مخالف ندارم کلا هیچ چیزی از اون ها منو جذب نمیکنه هیچ حرف احساسی تاثیری روی من نداره حتی اگه اون پسر جذاب باشه ۱ ساله که طرفدار گی ها هستم بنظرم خیلی کنارهم جالب هستن و خب به همجنسمم گرایش ندارم و همیشه این فکر رو دارم که کاش پسر بودم و گی
  اما هیچ چیز پسرونه ایی درونم وجود نداره با همه این ها نمیدونم چه گرایشی دارم…!!
  آیدی تلگرامم: R_ainb_w@
  اگه راجب این چیزی میدونید بیاین حرف بزنیم

 104. سلام خیلی ممنون بابت اطالاعاتتون من بالاخره فهمیدم اسکشوال هستم⁦(•‿•)⁩ چون معمولا چ پسر چ دختر طرفدار یا جذبشون میشدم ولی هیچ وقت به بیشتر از این فکری نمیکردم یجورایی هیچ علاقه خاصی نداشتم …
  ببخشید یه سوال …درسته اسکشوال هستم ولی با اینحال عر رابطه ای رو که میبینم یا میخونم رو دوست دارم به نظرتون باز هم جزو دسته اسکشوال ها محصوب میشم؟

 105. یه سوال دیگه ….یک جایی در مورد گرایش افراد به وسایل یا اشیاع خوندم اسم این گرایش چیست؟
  و اینکه bdsm چیست؟ چ نوع گرایشیه؟ برای چی؟

  • Bdsm رابطه ارباب و بردگی هست. مرد برده خانم میشه
   من عاشق این رابطه ام ولی حیف که هیچ خانومی پیدا نمیشه اربابم بشه en525ایدی تلگرام منه

  • bdsm رابطه ارباب و بردگی هست
   تو نوع femdom مرد برده خانم میشه و خانم به عنوان ابزار جنسی ازش استفاده می کنند و لذت میبرند. اگر دوست داشتید من در خدمتم تلگراممen525@

 106. من یه دخترم که دوس ندارم ن با دختر نه با پسر رابطه ی جنسی داشته باشم ولی هم دخترا رو دوس دارم هم پسرا ولی ترجیح میدم با پسر رابطه ی عاطفی داشته باشم من چی ام؟

 107. سلام گرايش لیتل گرل چجوریه؟

 108. من سعیدم ۲۹ سالمه خیلی هاتم سکسم زیر ۲ ساعت نیس تجربه ۲۴ ساعتم داشتم فقط دنبال کسی ام که خیلی حشری باشه سایزمم ۲۱ سانته فقط تهران پیام بزاره ۰۹۳۷۵۷۳۶۳۰۰

 109. سلام.
  من هم به جنس زن و جنس مرد به یک اندازه و میزان گرایش و علاقه دارم.
  و این علاقه فقط عاطفی هستش و اصلا علاقه ای به داشتن علاقه جنسی ندارم .
  اگه میشه کمکم کنید تا نوع گرایشم رو پیدا کنم?

 110. فاطمه زهرا زارعی

  سلام چطور میشه فهمید که گرایش جنسیت چی هستش؟ من نمی دونم چطور بفهمم مال خودم رو

 111. هارد بوچ یعنی چی؟؟؟

 112. سلام این آقایونی ک در حین سکس ب دخترا میگن انگشت بکن پشتم یا یجوری بشین روش ک انگار تو داری منو میکنی چ مشکلی دارن؟من حالم بهم میخوره هربار این رفتارو از پارتنرم میبینم☹️میشه بگین گرایشش چیه ک این رفتارا رو داره؟

  • منم همین سوالو داشتم. اونایی که استریتن ولی موقعیتشون تو سکس فرق داره. نمیدونم منظورم رو چطور ب سونم. ولی مردی که استریته ولی دوست داره باتم باشه یا زنی که استریته ولی دوست داره تاپ باشه. اگه کسی میدونه بگه…
   مثلا من زنی هستم که تمایل دارم با پسر استریت سکس داشته باشم ولی تاپ باشم.
   نمیدونم منظورمو میگیرید یا نه؟
   و اینکه آیا همچین مردی وجود داره؟
   که استریت باشه ولی باتم؟؟

   • منم .کاملا درک میکنم.و وجود دارم…
    کمتر کسی پیدا میشه بتونه درک واقعی داشته باشه و دنبال سو استفاده نباشه☹
    سناتوراچ اس

 113. اسکم معنیش چیه نمیتونم پیدا کنم منم شنیدم نمیدونم معنی جنسی داره یا همون اسکمی هستش که مربوط به کلاهبرداریه

 114. سلام
  ببخشید من یه سوال داشتم این که من تو گرایش جنسی هیچ ثباتی ندارم و گرایشات خیلی عجیبی هم داشتم و با اینکه دخترم ولی اغلب تو روابط جنسی گرایش دارم که پسر باشم و تو قالب یک پسر نقش داشته باشم من تا الان گرایش های لزبین و دگر جنس گرایی و بی دی اس ام و پیر گرایی و… و الان هم گی رو داشتم میشه بهم بگید که من جزو کدوم دسته ام؟
  و اینکه بی دی اس ام چه نوع گرایشی محسوب میشه؟

 115. سلام،پسرم 26سالمه
  تاحالا رابطه نداشتم ،برام پیش نیومده از کجا بدونم تمایل دارم؟
  مونثی که مث من دوسداره رابطه داشته باشه بیاد پ تلگرامAcd789@

 116. سلام من مثل سایپو سکشوال ها هستم و آدمایی که مکالمه هاشون فلسفی و پر مغز و محتواست برام جذابن ولی تمایل به رابطه جنسی ندارم
  الان من سایپوسکشوال هستم یا آسکشوال؟

 117. Hello ?
  ازتون میخوام لطفا در مورد ویژگی انواع باتم ها مثل کیتن ها، بیبی ها، لیتل ها…مقاله بزارید، من یه نویسنده ام و یکی از اهدافم عوض کردن دیدگاه جامعه است. اما متاسفانه هیچ سایتی نیست که درست توضیح بده 🙂
  ممنون

 118. سلام.من دخترم و دقیقا نمیدونم جزو کدوم دسته ام. مثلا هم میتونم به تام بوی ها احساس داشته باشم(یا دختر ترنس)هم به پسر ولی با دختر با ظاهر دخترونه نه. آیا بایسکشوال محسوب میشم؟

  • تامبوی یا فمبوی فقط یه استایله
   اگه جنسیتشون دختر یا پسر هست, بله در این صورت بایسکشوال حساب میشین
   ولس اگع تمایلاتتون به تمام جنسیت هاست و یا به انبای ها هم علاقه دارینن در این صورت پن سکشوال هستید : )

 119. من به عنوان یک پسر به دختر های با استایل تامبوی و پسرونه طور علاقه دارم و درسته از طرفی straight میشه ولی از طرفی هم حد واسط و هتروفلکسیبله به نظرم کسانی که مشخصات فوق رو دارن یعنی دخترن و ساکن تهران با استایل تامبوی برای آشنایی پیام بدنFarbodAB2

 120. من پسرم ولی موهام بلنده و آرایش میکنم و لباس تنگ هم میپوشم ولی همجنسگرا نیستم به دخترا حس دارم ولی دخترا تمایلی به من ندارن واقعا نمیدونم چیکار کنم

 121. سلام من یه دخترم ۱۷ سالمه همیشه ارزو داشتم پسر باشم از بچگی لباسای داداشمو میپوشیدم و رفتارم پسرونه بود بزرگتر ک شدم بخاطر محیط شهرمون و خانواده کلا استایل دخترونه دارم و لباسای دخترونه ولی من عاشق اینم ک استایل تامبوی داشته باشم یه مدته تو رابطه ام با یه ترنس دختر به پسر عاشقشم از لحاظ عاطفی ولی توی سکس نمستونم نقش دخترو داشته باشم هیچ لذتی نمیبرم و کلا سکسو دوس ندارم ولی اگه هم پیش بیاد دوس دارم نقش پسرو داشته باشم . از بچگی همه دوستام بهم میگفتن تو اگ پسر بودی باهات ازدواج میکردیم و تازگیا یجوری شدم ب پسر حسی ندارم تمایل دارم ک رابطه عاطفی با دوتامم برقرار کنم سکس و… نمیدونم جز کدوم دسته قرار میگیرم کلا گیر کردم تو خودم میشه راهنماییم کنید؟

 122. سلام
  من دخترم و 16 سالمه. ای‌کسشوال هستم. زیاد علاقه‌ای به پسر ها ندارم و از دختران تامبوی خوشم میاد و دوست دارم که رابطه‌ی عاطفی باهاشون داشته باشم. شیراز زندگی میکنم. میخواستم ببینم کسی هست تا با هم آشنا بشیم؟!
  تلگرام ندارم متأسفانه. این ایمیلم هست
  seyedehfatimaamirabadi@gmail.com

 123. ینی یدونه اوتوسکشوال نی؟؟؟خیلی عجیبه بین این همه گرایش یدونه اوتوسکشوال نی مث خودم ک بشه راهنمایی گرف ازش.من اصن از نظر عاطفی و جنسی ب هیچکس نمیتونم جذب شم هیچ علاقه ای برای برقراری رابطه با هیچ گونه جنسیتی ندارم ، و ترجیح میدم خودارضایی کنم ب جای اینکه رابطه جنسی داشته باشم با کسی و تموم فانتزی های جنسیم فقط در مورد خودمه بدون حضور و نقش کسی یا چیزی توش ینی تماما جذب خودم میشم فقط. با اینکه گرایشم اوتوسکشوال یا خودجنسگراییه بنظرم خیلی گرایش چرتیه ?ترجیح میدادم حداقل اسکشوال باشم

 124. سلام میشه راجع به تاپ یا باتم بودنم توضیح بدین

 125. kink چی میشه؟
  بوچ چی میشه؟

 126. من دخترم و ۲۲ سالمه استریتم و هیچوقت علاقه ای به لزبین بودن ندارم ولی از پسرای گی خوشم میاد یعنی عاشق فیلم و سریال و وبتون گی هستم تا استریت

 127. زنی که به هم جنس فقط گرایش جنسی داره و به جنس مخالف فقط گرایش عاطفی داره جزو کدوم دسته هست؟ راجع به پلی سکشوال ننوشتین!

 128. سلام
  مردهایی که تمایل زیاد ب برقراری رابطه با بیش از یک زن را دارند، جزو کدام دسته قرار میگیرند؟
  گاه این تمایل بقدری زیاد است که بودن یک زن، تحریک کننده و شروع کننده‌ی رابطه جنسی نیست و حتما برای شروع لازم است بیش از یک زن ، در آن رابطه جنسی وجود داشته باشد.
  ک تجربه سکسهای موازی با کاپلهای دیگر بسیار کارساز بود.
  آیا این موضوع ، یک گرایش میباشد؟ یا فقط یک فانتزی محسوب میشود؟

 129. سلام من پسرم و خیلی دوست دارم یه خانم منو عین دختر باهام رفتارکنه و رابطه مقعدی باهام داشته باشه نمیدونمم اسم گرایشم چیه راهنمایی میکنین؟ امیر هستم 30 ساله فیسم پسرونه بهم میخوره 24/25 باشه سنم دنبال یه خانم هستم که با دیلدو رابطه داشته باشه باهام شیمیل هم اگه بود که خیلی بهتره ایدی تلگرامم Amiram_7676
  ایدی اینستام lanarodrz2 تهران هستم بوس به لبتووون ????

 130. سلام علی هستم 28ساله علاقه مند به رابطه احساسی با هر دو جنس اگر کسی بود این ایدیمه تلگراممه خیلی اذیت میشم tigerrr132874@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *